Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Avaks Artist V. Pavlik Les Paul '2006 Light Burst w/case
Варіант тріб'юту Les Paul від відомого українського виробника. Належав інструмент не важко здогадатися кому:)
Сильний варіативний інструмент із величезними тональними можливостями. Замовлення, зроблене по максимуму, за високими вимогами, з належною фірмовою віддачею.
Рівень обробки і обвісу цієї кастомної красуні захоплює. А гарантом виняткової якості роботи виступить шановний і визнаний в країні гітарний бутік Avaks.
Дека виконана з червоного (mahoghany), повноцінний топ із клена (maple top). Мензура „24,75.
Ще важливо, шо він із порожнинами всередині. І тому він має легку вагу та дзвінко звучить непідключеним.
Гриф червоне (mahoghany), накладка палісандр (rosewood). Акуратні лади. Профіль не громіздкий. Натуральний перламутр у якості маркерів.
Незрівнянний драйвовий саунд завдяки грамотному підбору електроніки. На інструменті сет:
DiMarzio® PAF Pro® (300 out, 5,0/6,0/6,0) у неку
DiMarzio® Fred® (305 out, 5,0/6,0/5,5) в бриджі
PAF Pro на Алніко 5 – це класичний стриманий тон п'ятдесятих. Тут баланс частот висока чутливість/динаміка, з якою справляються фірмові поти DiMarzio® 500k.
Fred ж розроблений, щоб підняти середній діапазон PAF Pro на сходинку вище, але в процесі сталося щось незвичне. Це гармоніки, які зазвичай не відтворюються хамбакерами, особливо на важкому перегрузі. Датчик має приблизно таку ж потужність, що і PAF Pro®, але незвичайні обертони створюють звук із великою кількістю гучності та відривчастості. Джо Сатріані був першим гравцем, який відкрив і використовував ці якості, і це був його основний бридж до появи Mo Joe™.
Для кожного з хамбів працюють незалежні відсічки на сингли, таким чином вам доступні тисячі варіантів, як сформувати свій тон.
Бридж Schaller® у хромі. Стопбар Schaller®.
Позаду замкові колочки Schaller® locking tuners. Все дорого та зі смаком. І, зрозуміло, це не сучасна Корея, а Німеччина.
І звісно що, дякую майстрам за хедсток. Ви знаєте, я дуже поважаю оригінальність обробки, лого виробника та інші штучки. Адже маючи все це, гітара несе в собі якусь унікальність і шарм. Чого, звичайно, немає у сухих копій відомих гітар з китайською кривою наліпкою.
Фірмове лого Павлика вилито з білого золота. Майте на увазі)
Інструмент студійний та концертний. Ви виявите, що він без сколів та пошкоджень. Однак є експлуатаційні сліди, а також потертість ззаду від ременя. Неминуча тема під час активних виступів. Інструмент з зовсім легким зносом накладки та ладів. Відбудований та обслужений.
У комплекті новий жорсткий кейс Gator у білому толексі та з красивим синім плюшем, новий пак Ernie Ball 10-46 буде встановлений перед покупкою.
Колекційна штука. Отримуйте найкраще, віддаючи свої гроші.
Прослуховування у мене на брендовому підсиленні у центрі Києва або відправлення Україною.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Avaks Artist V. Pavlik Les Paul '2006 Light Burst w/case

  • Модель: Avaks Artist V. Pavlik Les Paul '2006 Light Burst w/case
  • Наявність: Є в наявності
  • 1490 USD