Фантастично екзотична тема для українських широт. Бразильська ручна збірка і склейка. Технологічність і якість.
Улюблене хобі, домашній гараж, пристрасть до музики і сильне бажання працювати. Це те, що було у творця D'Mark в 1998 році, коли народилася перша майстерня. Пристрасть ремонтувати і настроювати інструменти, отримуючи досвід і можливість надавати послуги на інструментах кращих майстрів і топових моделях відомих міжнародних брендів.
Популярність лютьєра Marcos Pereira стала ширилася в регіоні настільки, що було прийнято рішення перейти на більш серйозний міжнародний рівень. Зіткнувшись з проханнями музикантів, Перейра зрозумів, що потрібно шукати можливості задовольнити найяскравіші індивідуальні потреби в звуці. Адже повний карт-бланш на попит його творінь було отримано. Якнайменш на той час в Бразилії.
D'Mark (тоді ще лампова майстерня) робили електрогітари. Але приголомшливу популярність здобули як виробник басів. Перша модель (вона ж пізніше названа Омега), а точніше її прототип було зроблено протягом трьох місяців. Це був фурор серед місцевих. Виробництво гітар було негайно припинено, щоб звільнити місце для нового списку замовлень на нестандартні баси.
Сьогодні D'Mark Guitars постачає інструменти в безліч країн. Це звичайно ж США (за океаном), а також Португалія та Іспанія (у нас в Європі). За час свого існування ця невеличка команда є шанованою компанією на музичному ринку.
Вибираючи D'Mark Guitars, ви отримуєте гарантію високої якості за розумною ціною. Це перший принцип, яким керується в компанії.
Отже, топ з ясена (ash). Мензура стандарт 34.0".
Тіло і вклейка клен / тобаковуд (вставка посередині конічної форми, що забезпечує кращу стійкість до скручування.) Інкрустації: Block Mother of Pearl. На голові позолочена кришка і D'Mark logo.
Фініш polyurethane high gloss. Виробником заявлено, що при склеюванні використовується певний мікс, що дозволяє максимально збільшити опір впливу вологості і клімату в цілому на поведінку деревини. Це потрібно. Це важливо.
Бридж BB405 with individual string locks.
Кілки Gotoh.
Електроніка представлена ​​сетом безшумних D'Mark PRO5 (Individual Gain Adjustment), кожен магніт може бути налаштований індивідуально. Відсічення noiseless hum coil-split.
Преамп трьохполосний: (bass, mids, treble), інші дві крутилки відповідають за volume, volume (для кожного з двох датчиків).
Світчі перемикають active / passive, особливий режим роботи середини (що вони саме мали на увазі, складно зрозуміти, це мій вільний переклад з португальської).
Ну і третій світч відповідає за LED підсвічування маркерів блакитним кольором. Абсолютний непотріб)), але красиииииво)) Око не відірвати. Сцена - велкам.
Інструмент в комплекті з фірмовим напівтвердим кофром D'Mark (всередині якого можна автономно перезимувати у -30 за Цельсієм, а також шкіряний крутий ремінь D'Mark.
Стан інструменту ідеальний, близький до нового.
Прослуховування на басовому апараті топового рівня і покупка в центрі Києва або пересилання по Україні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

D'Mark Brazilian Exotic Omega 5 Bass '2018

  • Модель: D'Mark Brazilian Exotic Omega 5 Bass '2018
  • Наявність: Є в наявності
  • 3000 USD
  • 2200 USD