Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS
Як ви знаєте, я постачаю багато комплектуючих для Fender і, як результат, іноді сам бавлюсь складанням парткастерів.
Сьогодні для вашої уваги теле, зібраний з нових брендових партів, які я купив на Stratosphere в штатах. З огляду на те, що тут присутні як сучасні серії, так і перевидання, я намагався зробити гітару з максимально звичними специфікаціями.
Цей інструмент простий для розуміння і цілком передбачуваний. Я дуже люблю сучасні грифи Elite / Ultra, люблю вінтажне залізо AVRI '52. Дуже радий знайти їм застосування тут.
Встановлено комплект датчиків:
Fender® Pure Vintage ™ '64 single-coil в бриджі 6.0 кОм
Fender® American Standard Hot single-coil в неку 7.8 кОм
Нековий хот - це вдале видання класичного датчика стандарда, але, як зрозуміло з назви - гарячіший. Характеризується виразним уривчастим саундом, дзвінким, з високим виходом і опором. Приємні верхи і відчутна динаміка. Фірмовий тванг.
Бриджевий вінтаж - з упевненим низом. Середній вихід і опір. Зі своїм унікальним приглушеним панчем. Звукознімач піднято вище над струнами для отримання контрастного балансу з неком, а також для отримання коректного саунду середньої позиції.
У темброблок встановлені CTS 250К в гучність і тон. На гітарі три позиції, нічого зайвого в управлінні.
Що вже тут, про це важко говорити, треба пробувати. Я дуже радий, що є така можливість.
Отже, дека Fender Standard Telecaster (three-piece) вільха (alder). Не була частиною гітари. Корпус куплений новим окремо (genuine fender parts). 2018 рік.
Гриф Fender American Elite Telecaster однокусковий клен (maple), змінний Modern "C" to "D" профіль (у нульового він С, а ближче до п'яти грифа переходить в D). Радіус також змінний 9.5 "-14.0", лади 22 Jumbo. Гриф не був частиною гітари. Він знову ж таки придбаний новим окремо (genuine fender parts). 2019 рік.
Гриф підігнаний до корпусу у відомого київського майстра Нікіти Тадики (зроблено отвір для класичної прямокутної п'яти). Також еліт славен більш зручним доступом до анкера. Анкер Posiflex.
Інструмент відносно легкий в порівнянні з побратимами. Перевидання можуть доходити до 3.6-3.9 іноді, коридор в 3.2-3.4 здається дуже приємним. Це легко, вам і вашим життєво важливим дорогоцінним органам. Гітара в зборі важить 3.3 кіло.
Корпус в приємному глянсовому блискучому фініші і в матовому уретані на грифі. Особливість його полягає в чудовій слизькості. Якщо тримали сучасні еліти, або наприклад Performer чи Cabronita, приблизно розумієте. Мензура "25,5. Звичні класичні обриси корпусу.
Колір я також вибирав бажаний. Чи не мій улюблений. Але знаючи, що всі Vintage White відлітають з молотка в першу чергу, врахував цей момент.
Кілочки локові Fender® / Schaller® Deluxe Locking Staggered Cast / Sealed Tuners. Чудово тримають. Бестселер в світі кілкових механізмів. Що вже їх представляти.
Вінтажний бридж-попільничка 3-saddle American Vintage String-through body з латунними сідлами. Їм легко керувати, струни строго сидять в насічках. Налаштовувати приємно, бридж не створює зайвих проблем. У випадку з трехседельнимі, втім, це радість і рідкість.
Гітара нова.
Зібрана з нових комплектуючих.
У комплекті фірмовий кейс Fender з ABS пластику, пак нових струн Elixir (буде встановлено перед покупкою), а також упаковки від усіх партів.
Прослуховування як зазвичай у мене в Києві на кращих апаратах (Marshall, ENGL, Mesa) у відмінному правильному середовищі. Відправка по Україні.
І звикайте до кращого!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® American Elite Partcaster Telecaster '2019 OW w/case

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® American Elite Partcaster Telecaster '2019 OW w/case
  • Наявність: Є в наявності
  • 1270 USD


Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS