Свіжа лінійка American Performer Stratocaster від Fender є сучасним втіленням цільнокорпусної електрогітари, яку всі ми так любимо.
Це не просто наступник попередньої серії, це новий інструмент, який може похвалитися величезним тональним діапазоном. Тріо звукознімачів Fender Yosemite з однією котушкою - зі staggered (різної висоти) полюсними накінечниками служать ждя відтворення класичного strat spank and sparkle тону. Ці датчики високого опору при відносно невисокій потужності з неймовірною динамікою склять і сиплють тільки висікай!
Серія відсилає до традицій дизайну ранніх 70s з "великою" головою, а також поєднує в собі набір сучасних популярних вимог багатьох гітаристів: у тренді яскраві прозорі фініші, гласі-саунд, 5+2 позицій, в тому числі яскраві ритми 2 та 4, нек + бридж, а також робота всіх датчиків одночасно.
Ручка тону push-pull дозволяє додати нековий датчик у будь-яке положення, відкриваючи величезний розширений тональний діапазон. У результаті по факту маємо 7 позицій.
Другий регулятор тону задіює схему майстер-тону Fender Greasebucket, яка знижує високі частоти без шкоди для вихлопу. Як ви знаєте, багато нових моделей мають подібну схему, тому що фанати Фендер таки "добили" дизайнерів і конструкторів, примусивши включити ці фічі у фабричний пакет.
Таким чином гітара дає вам найкраще зі старого та нового, з чудовими функціями.
Отже, корпус тришматкова (three-piece) вільха (alder). Gloss Polyurethane фініш Honeyburst. Наступник Sienna, один із моїх улюблених кольорів Стандартна мензура "25.5.
Гриф одношматковий (one-piece) клен (maple). Гриф із накладкою з палісандра (rosewood) зі звичним Modern "C" профілем. 9.5" радіус. Лади Jumbo 22.
Під парчмент тришаровим пікгардом:
Fender® Yosemite Strat Single-coil n (Alnico 4, 7.8K)
Fender® Yosemite RWRP Strat Single-coil m (Alnico 4, 8.5K)
Fender® Yosemite Strat Single-coil br (Alnico 2, 8.9K)
Класичне керування з легкою нотою модерну у вигляді push-push, що відповідає за підмішування неку.
Тут класичний бридж тремоло Fender® 6-screw vintage-style synchronized tremolo bridge.
Кілкова механіка Fender® vintage-style tuners.
Гітара у фірмовому чохлі Fender, з набором ключів від анкера та сідел, сертифікатом автентичності, паперами та чеклістами.
Новий. 2021 рік.
Прослуховування на топовому ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, ENGL, Fender) та покупка у мене в Києві або відправка Україною.
Купуйте найкраще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® American Performer Stratocaster® '2021 Honeyburst

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® American Performer Stratocaster® '2021 Honeyburst
  • Наявність: Є в наявності
  • 1480 USD
  • 1370 USD