Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS
Приїхало моє скромне замовлення з декількох екземплярів нової серії Professional II. Одразу відмічу, що не став експериментувати з новими фінішами (ви знаєте, якщо цікавитесь), тож в мене знову найбільш бажані класичні кольори. Сьогодні готовий представити вам канонічний прозорий Butterscotch Blonde і варіант теле з вільхи.
Я дуже радий, що серія вийшла не тільки як "маркетинговий буст", а стала тією, яка дійсно несе зміни й удосконалення. Приємно здивований новому варіанту, а також тому, як гітари вилизують і роблять все більш смачно цукерними і зручнішими з кожним новим випуском.
Почнемо зі змін (а вони є):
- V-Mod II Single-Coil Tele прийшли на зміну першій генерації. Нові датчики забезпечують приголомшливу артикуляцію, ноти звучать помітно цілісно і уривчасто, присутня чутлива динаміка, яка характерна вінтажним серіям. Останнє дуже важливо. Та і не тільки. Адже тут багато речей, за які ми, наприклад, любимо '52
- стоковим рішенням тепер став пуш-пуш (а це теж важливо і зручно, що саме пуш-пуш) для послідовної та паралельної роботи датчиків у змішаній позиції
- кольорова палітра налічує цілих 10 варіантів. Плюс доступні телекастери з печеної сосни (але про це не будемо детальніше, наш вільховий)
- удосконалено п'яту грифа, яка тепер обтічна накшталт ультрі (або еліт/делюкс версіям)
- кісткові поріжки доступні з заводу. Нарешті. Сподіваюся, синтетика піде в минуле для американських серій
- латунь як на сідлах, так і на ладах
Авжеж жирний перелік оновлень? От і я кажу.
Зовнішнє оздоблення нагадує перший випуск про. "Super natural" satin слизький гриф і глосс корпус з прозорою красивою текстурою деревини.
До спеків.
Отже, дека два шмати (two-piece) вільхи (alder). Бажаний lacquer фініш butterscotch blonde. Стандартна мензура "25.5.
Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple). Гриф "холодний" без накладки зі звичним Deep "C" профілем. 9.5"радіус. Лади narrow tall 22. Специфікації цілком звичні для більшості гітаристів, які мали справу з сучасними інструментами.
Під чорним тришаровим пікгардом нековий:
Fender® V-Mod II Single-Coil Tele n
Під модерново-вінтажним трьохсідельним бриджем:
Fender® V-Mod II Single-Coil Tele br
Класичне керування з легкою нотою модерну у вигляді push-push, що відповідає за паралельне / послідовне підключення датчиків.
Тут бридж фіксований Fender® 3-Saddle Top-Load / String-Through Tele® with Compensated Brass "Bullet" Saddles. Латунні сідла і штампована пластина Fender. Нові серії налічують в комплекті міні-попільничку, яка частково закриває бридж (сідла і гвинти, якщо бути точним).
Кілкова механіка Fender® Standard Cast / Sealed Staggered. Сучасна класика.
Гітара в фірмовому кейсі Fender Deluxe Molded Case з оксамитовим вбранням всередині, з набором ключів від анкера і сідел, сертифікатом автентичності, паперами та чеклістами, усіма дрібницями, а також міні-"попільничкою".
Інструмент зроблений в кінці 2020 року. В Україні з березня 2021 року. Новий. Без слідів використання.
Прослуховування на топовом ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, ENGL) і покупка у мене в Києві або відправка по Україні.
І звісно що, купуйте краще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® American Professional II Telecaster® '2020 Butterscotch

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® American Professional II Telecaster® '2020 Butterscotch
  • Наявність: Є в наявності
  • 2290 USD
  • 2090 USD


Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS