Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Fender® American Professional II Telecaster® '2020 Miami Blue

Я дуже радий, що серія ll стала тією, яка дійсно несе зміни й удосконалення. Приємно здивований новому варіанту, а також тому, як гітари вилизують і роблять все більш смачно цукерними і зручнішими з кожним новим випуском.

Зміни:

- V-Mod II Single-Coil Tele прийшли на зміну першій генерації. Нові датчики забезпечують приголомшливу артикуляцію, ноти звучать помітно цілісно і уривчасто, присутня чутлива динаміка, яка характерна вінтажним серіям. Останнє дуже важливо. Та і не тільки. Адже тут багато речей, за які ми, наприклад, любимо '52

- стоковим рішенням тепер став пуш-пуш (а це теж важливо і зручно, що саме пуш-пуш) для послідовної та паралельної роботи датчиків у змішаній позиції

- кольорова палітра налічує цілих 10 варіантів. Плюс доступні телекастери з печеної сосни (але про це не будемо детальніше, наш вільховий)

- удосконалено п'яту грифа, яка тепер обтічна накшталт ультрі (або еліт/делюкс версіям)

- кісткові поріжки доступні з заводу. Нарешті. Сподіваюся, синтетика піде в минуле для американських серій

- латунь як на сідлах, так і на ладах

Авжеж круто?

Зовнішнє оздоблення нагадує перший випуск про. "Super natural" satin слизький гриф і глосс корпус, поверхя якого виглядає кришталево суцільною та привабливою. Лакування просто любов!

Дека два шмати (two-piece) вільхи (alder). Lacquer фініш Miami Blue. Стандартна мензура "25.5.

Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple). Deep "C" профіль. 9.5"радіус. Лади narrow tall 22. Специфікації цілком звичні для більшості гітаристів, які мали справу з сучасними інструментами.

Під тришаровим пікгардом нековий:

Fender® V-Mod II Single-Coil Tele n

Під модерново-вінтажним трьохсідельним бриджем:

Fender® V-Mod II Single-Coil Tele br

Класичне керування із заводським модом у вигляді push-push, що відповідає за паралельне / послідовне підключення датчиків.

Бридж фіксований Fender® 3-Saddle Top-Load / String-Through Tele® with Compensated Brass "Bullet" Saddles. Латунні сідла і штампована пластина Fender. Нові серії налічують в комплекті міні-попільничку, яка частково закриває бридж (сідла і гвинти, якщо бути точним).

Кілкова механіка Fender® Standard Cast / Sealed Staggered.

Гітара в фірмовому кейсі Fender Deluxe Molded Case з оксамитовим вбранням всередині, з набором ключів від анкера і сідел, сертифікатом автентичності, паперами та чеклістами, усіма дрібницями, а також міні-"попільничкою".

Інструмент новий. Вітринний. Без слідів використання.

Прослуховування на топовом ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, ENGL) і покупка у мене в Києві або відправка по Україні.

І звісно що, купуйте краще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® American Professional II Telecaster® '2020 Miami Blue

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® American Professional II Telecaster® '2020 Miami Blue
  • Наявність: Є в наявності
  • 2290 USD
  • 2090 USD