Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Fender® American Professional II Telecaster® '2021 Dark Night
Сьогодні радий представити вам незвичний, але ефектний варіант фінішу Dark Night у рамках серії American Professional II. Більшість нових інструментів я беру в канонічних кольорах, але це один з небагатьох, який дійсно заходить. Я привозив кілька таких на замовлення і от вирішив взяти Dark Night й у наявність.
Серія справді несе зміни та вдосконалення. Приємно здивований увазі до деталей нового телека, а також тому, як гітари вилизують і роблять все зручніше з кожним новим випуском.
Зміни з часів першої генерації прошек:
- V-Mod II Single-Coil Tele прийшли на зміну першому поколінню. Нові датчики забезпечують приголомшливу артикуляцію, ноти помітно цілісно звучать, є відчутна динаміка, характерна вінтажним серіям. Останнє - дуже важливе. Та й не тільки. Адже тут багато речей, за які ми, наприклад, любимо '52
- заводським рішенням тепер став пуш-пуш (а це теж важливо та зручно, що саме пуш-пуш) для послідовної та паралельної роботи датчиків у змішаній позиції
- кольорова палітра налічує аж 10 варіантів. Плюс доступні теле з печеної сосни (але про це не будемо докладніше, наш вільховий)
- удосконалена п'ята грифа, яка тепер є обтічною на кшталт ультри (еліта, делюкс)
- кісткові пороги нарешті доступні із заводу. Слава богам. Сподіваюся, синтетика піде в минуле для американських серій
- латунь як на сідлах, так і на ладах
Зовнішня обробка нагадує перший випуск про. "Super natural" satin слизький гриф і глосс корпус.
До спеків.
Отже, корпус двокускова (two-piece) вільха (alder). Стандартна мензура "25.5.
Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple). З накладкою з палісандра (rosewood) зі звичним Deep "C" профілем. 9.5" радіус. Лади narrow tall 22. Специфікації абсолютно звичні більшості гітаристів, які "на ти" із сучасними інструментами. Інкрустація крапками.
Під чорним тришаровим пікгардом нековий:
Fender® V-Mod II Single-Coil Tele n
Під модерново-вінтажним трисідельним бриджем:
Fender® V-Mod II Single-Coil Tele br
Класичне керування з легкою нотою модерну у вигляді push-push, який відповідає за паралельне/послідовне підключення датчиків.
Бридж фіксований Fender® 3-Saddle Top-Load/String-Through Tele® with Compensated Brass “Bullet” Saddles. Латунні сідла та штампована пластина Fender. До нових серій до речі в комплекті йде міні-попільничка, яка частково закриває бридж (сідла та гвинти, якщо бути точним).
Кілкова механіка Fender Standard Cast/Sealed Staggered. Сучасна класика.
Гітара у фірмовому кейсі Fender Deluxe Molded Case з оксамитовою оббивкою всередині, з набором ключів від анкера та сідел, сертифікатом автентичності, паперами та чеклістами, усіма дрібницями, а також міні-"попільничкою".
Інструмент виготовлений у 2021 році. Новий із заводу. Без слідів використання.
Прослуховування на топовому ламповому підсиленні (Mesa, Fender, Marshall, ENGL) та покупка у мене в Києві або відправка по Україні.
І як завжди, купуйте тільки найкраще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® American Professional II Telecaster® '2021 Dark Night

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® American Professional II Telecaster® '2021 Dark Night
  • Наявність: Є в наявності
  • 2290 USD
  • 2090 USD