Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Fender® Custom Shop '60 Stratocaster® '2019 Vintage Blonde
Давайте спочатку з головного. Так, це свіже перевидання 60 року в бажаному блонд ясені з товстенним профілем грифа. Це важливо. Зрозуміло, що все обожнюють цю гітару, але для одних зразок '51 U профілю (один з найбільш товстих в історії) буде знахідкою і щастям, а для інших - суцільна мука. Вітаю перших)
Задоволення тримати в руках дорогі перевидання - безцінне. Приклад роботи кращих американських крафтсменів. Ви можете не турбуватись, адже на виході дійсно все як треба. Злагоджена команда відомих майстрів своєї справи, серйозний підхід до підбору деревини, увага до кожної деталі - все те, що ми любимо, коли говоримо про Custom Shop.
Красуня народжена в звичному виконанні на замовлення Music Zoo в США. Звідки вже я її замовляв в Україну.
Виконання і обробка. По факту це вінтажне перевидання шістдесятого з усіма наслідками. Тобто специфікації витримані класичні. Прозорий Vintage Blonde мій улюблений колір, і це вже третій мій КШ в такому виконанні. Це те бажане і заповітне, до якого хочеться торкатися.
Зрозуміло, цей інструмент створено задля щастя поціновувачів ясена і товстих грифів. Інакше людина, що бажає серйозний страт золотої ери, просто візьме класичний '57 або '62, бо цих перевидань майже завжди вистачає і дефіциту в них немає.
З огляду на те, що в нас ясен і суцільний клен без накладки, очікувано, що гітара повністю в нітро покритті. І не дивлячись на те, що це New Old Stock і 2019 рік, павутинка на деці вже є. Звичайно, купуючи CS в нітрі, зрозуміло, що ви знаєте, що це неминуча справа. Бо можливо перші кілька років життя з нею ви би хотіли обійтися без павутинки? Тоді не для вас)
До специфікацій.
Отже, корпус двохкусковий (two-piece) ясен (ash). Бажаний нітроцелюлозний lacquer фініш vintage blonde. Приставка NOS визначає інтенсивність штучного зістарювання інструменту, що в градації Fender Custom Shop відповідає нульовій (тобто нова) позиції серед ступенів реліку (relic). Мензура "25,5.
Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple). Гриф з тим самим автентичним товстим '51 "U" профілем, потужний і впевнено лежить в руці. 9.5 "радіус. Лади Medium Jumbo. Спеки канонічні, звичні більшості гітаристів, які з історичними перевиданнями на ти. Інкрустація крапками. Анкер працює, крутиться, в порядку. Стрій стандартний, калібр теж.
Під білим целюлозним пікгардом:
Fender® Custom Shop '60 Single-Coil
Fender® Custom Shop '60 RWRP Single-Coil з реверсною намоткою
Fender® Custom Shop '60 Single-Coil
Класичне управління. Акуратна рідна пайка, cloth wiring, звичайно ж.
Тут бридж-тремоло Fender® vintage-style 6-saddle bridge. Данина епосі. Арм з низьким екшеном.
Кілкова механіка Fender® vintage-style tuning machines. Знову ж - відповідність епосі. Зручність і практичність.
Гітара в класичному преміум кейсі G&G CS, з набором ключів, сертифікатом автентичності Custom Shop, листом специфікацій Custom Shop, паперами та чеклістами, усіма дрібницями, а також паком нових еліксирів про запас.
Інструмент зроблений на початку 2019 року. У мене з кінця 2020 року. На ньому не грали, почесно висить в колекції.
Прослуховування на топовом ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, ENGL) і покупка у мене в Києві або відправка по Україні.
Купуйте краще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® Custom Shop '60 Stratocaster® '2019 Vintage Bl (відмінний стан)

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® Custom Shop '60 Stratocaster® '2019 Vintage Blonde
  • Наявність: Є в наявності
  • 4600 USD
  • 3800 USD