Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS
Задоволення тримати в руках лімітовані дорогі перевидання - те, з чим не зрівняється ніщо на світі. Приклад роботи кращих американських крафтсменів, випадок, коли на виході дійсно все як треба. Злагоджена команда відомих майстрів своєї справи, серйозний підхід до підбору деревини, увага до кожної деталі - все те, що ми любимо, коли говоримо про Custom Shop.
Красуня з вітрини зимового NAMM 2016. Wall model. Резервована для Wildwood Music, USA. Звідки вже я її замовляв в Україну.
Не дуже часто беру рідкісні CS. Гітара звичайно повинна дивувати. І тут це знову сукупність множинних привабливих речей, які не дають пройти повз.
Виконання. По факту це вінтажне перевидання п'ятдесятих з усіма наслідками, що випливають. Тобто специфікації витримані, класичні. Але чорт забирай, як виглядає Burgundy Mist, що відливає фіолетовим, рожевим і блідо-червоним в поєднанні з деталізованою павутинкою фінішу і елементами біндінга, пікгарда. Це фірмА. Це те бажане і заповітне, до якого хочеться торкатися.
Зрозуміло, цей інструмент для любителя всіх цих штук, описаних вище. Інакше людина, що бажає добротний теле золотої ери, просто візьме класичний '52 або будь-який інший канонічний колір без усіляких цих ваших реліків.
До слова, більшість таких ліміток в стандартних і не дуже звичайних кольорах за океаном пропонують до $3500-4000. Укластися в цей коридор - завжди хороший знак при пошуку рідкісних незвичайних CS. Ну і, звісно, це все "там". У нас в Україні офіційно вкластися до $5000, напевно, не вийде.
І до речі знову ясен. Ви ж знаєте, що для серійних гітар нижче AVRI вже більше року його не використовують. На вторинному ринку як і раніше досить багато ясеневих гітар, але виробництво свіжих тепер під питанням. Незрозуміло поки, чи породить це дефіцит, але сподіваюся, ми не будемо купувати дорогі інструменти тільки щоб потримати ясеневу деку)
До спеків.
Отже, корпус двокусковий (two-piece) легкий ясен (selected lightweighted ash). Бажаний нітроцелюлозний lacquer фініш burgundy mist. Приставка Journeyman означає інтенсивність штучного зістарювання інструменту, що в градації Fender Custom Shop відповідає третьої з п'яти позицій-ступенів реліку. Сама ж гітара знаходиться в мінтовому вітринному стані.
Гриф однокусковий (one-piece) вогненний клен (AAA flame maple). Гриф з тим самим автентичним товстим "U" профілем, потужний і впевнено лежить в руці. 9.5 "радіус. Лади 6105. Спеки канонічні, звичні більшості гітаристів, які з п'ятдесятими на ти. Інкрустація крапками. Анкер працює, крутиться. Стрій стандартний, калібр теж.
Під білим одношаровим целюлозним пікгардом нековий:
Fender® Custom Shop Hand-Wounded Texas Special Single-Coil
Під вінтажним трьохседельним бриджем:
Fender® Custom Shop Hand-Wounded '51 Nocaster Single-Coil
Класичне управління з легкою нотою модерну у вигляді Greasebucket. Акуратна рідна пайка, cloth wiring, авжеж.
Тут бридж фіксований Fender® vintage-style 3-saddle bridge. Данина епосі. Латунні сідла і штампована пластина Fender Pat. Pend, де вказано серійний номер. Як і повинно бути на перевиданнях п'ятдесятих.
Кілкова механіка Fender® vintage-style tuning machines. Знову ж - відповідність епосі.
Елементи механіки в реліку Closet Classic.
Гітара в класичному преміум кейсі Custom Shop G&G з оксамитовим вбранням всередині, з набором ключів, сертифікатом автентичності Custom Shop, сертифікатом специфікацій Custom Shop, паперами та чеклістами, ганчірками, усіма дрібницями, а також запасним паком нових еліксирів.
Інструмент зроблено в кінці 2015 для виставки NAMM 2016, тому в шапці вказано 2016 рік. На ньому не грали, почесно висить в колекції.
Прослуховування на кращому ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, ENGL) і покупка у мене в Києві або відправка по Україні.
Купуйте краще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® Custom Shop NAMM Ltd '50s Telecaster® J-relic '2016

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® Custom Shop NAMM Ltd '50s Telecaster® J-relic '2016
  • Наявність: Є в наявності
  • 4690 USD
  • 4090 USD


Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS