За останній десяток років Fender здолали самих себе, розбили ці консервативні стереотипи і зробили те, чого чекали з нетерпінням на масовому ринку - гібриди. Поява серії дивовижних Pawn Shop, відродження популярності Lead і Duo-Sonic, і, нарешті, серій, що роблять гітари взагалі не з цього світу: Alternate Reality і Parallel Universe змусила гітаристів придивлятися до нетрадиційних варіантів.
У світі сучасного вибору шанс знайти незвичайні поєднання комплектуючих і форм корпусів на будь-який смак, досить високий. І для цього деколи навіть не потрібно експериментувати і ризикувати (хоча я це люблю, так). Fender тепер власноруч займаються цими справами.
Ідея створення симбіозу джазіка і теле геніальна. А якщо ж ви, як і я, знаходите корпус теле ергономічно зручніше (постановка долоні / передпліччя, відчуття від гри, як сидячи, так і стоячи), але при цьому вважаєте за необхідне мати форм фактор джазмастера, це точно ваше.
За характером саме тіла це чистісінький телекастер. Такий собі мутований, і дає возожность звучати по-іншому. А ось бридж і вібрато - найчистіший вінтажний джазік.
Що до деревини, корпус з двухкускового (two-piece) ясена (ash) під традиційним фінішем 2 Tone Sunburst. Мензура стандарт 25,5". Скромна вага в 3.2 кіло.
Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple) з накладкою з палісандра (rosewood). Радіус 9.5". 21 лад Narrow tall майже без зносу. Профіль вінтажний Mid 60s "C". Анкерний стрижень з боку деки, дюймовий.
Під mint пікгардом комплект звукознімачів:
Fender® American Vintage '65 single-coil Jazzmaster n
Fender® American Vintage '65 single-coil Jazzmaster br
Кілочки Fender® vintage-style '60s tuners в хромі. Із завантаженням всередину. Традиційно зручно і надійно. А поріг, до речі кажучи, кістка.
Тремоло бридж Jazzmaster / Jaguar Bridge with Nickel-Plated Brass.
У повній комплектації: твердий кейс Fender, комплект нових струн Elixir (встановлені), сертифікат, папери та арм до машинки.
Цей інструмент на любителя, але з іншого боку який же ж буде щасливий його майбутній власник, усвідомлюючи, що для нього вже все зробили на фабриці, а залишилося тільки заплатити гроші.
Повністю стоковаа комплектація і відмінний стан без нюансів.
Прослуховування на топовом ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, Fender, ENGL) і покупка у мене в Києві або відправка по Україні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® Parallel Universe Jazz Telecaster® '2017 2TS w/case docs

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® Parallel Universe Jazz Telecaster® '2017 2TS w/case docs
  • Наявність: Є в наявності
  • 1750 USD