Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS
За останнє десятиріччя Fender переступили через себе, розбили кайданки консервативізму і зробили те, чого чекали з нетерпінням на масовому ринку - гібриди. Поява серії дивовижних Pawn Shop, відродження популярності Lead і Duo-Sonic, і, нарешті, серій, що змішує докупи всі корпуси Alternate Reality і Parallel Universe змусило гітаристів придивлятися до нетрадиційних варіантів.
У світі сучасного вибору шанс знайти неймовірні на перший погляд поєднання комплектуючих і форм корпусів на будь-який смак досить високий. І для цього деколи навіть не потрібно експериментувати і ризикувати (хоча я це люблю, так). Fender тепер і самі займаються цими справами.
Мені природньо дуже імпонує ідея створення симбіозу страта і теле. А якщо ж ви, як і я, вважаєте корпус телекастера ергономічно зручнішим (постановка долоні / передпліччя, відчуття від гри, як сидячи, так і стоячи), але при цьому вважаєте еталоном звук стратокастера - вам пощастило.
Повертаючись до вступу, тут було вирішено піти далі. Як ми знаємо, в оригіналі перо грифа цього гібрида - страт. А хотілося зробити з моделі обриси чисто теле. А зважаючи на те, що гриф цієї моделі один в один повторює спеки American Professional, для цього було вирішено взяти саме його. Таким чином ми маємо стоковий Parallel Universe Strat-Tele® Hybrid '2018, але з грифом American Professional Telecaster®' 2017.
За характером саме тіло - це чистісінький телекастер. Такий собі мутований, який дає додаткові можливості в плані ритму насамперед. А також властивого ліду. А ось бридж і вібрато - все характерний вінтажний страт.
Щодо деревини, корпус з двохкускового (two-piece) ясеня (ash) під традиційним фінішем 2 Tone Sunburst. Мензура стандарт 25,5 ". Невелика вага в 3.2 кіло.
Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple) з палісандровою (rosewood) накладкою. Радіус 9.5". 22 лади медіум. Профіль Modern Deep "C". Анкерний стрижень Bi-Flex™.
Під легким mint пікгардом комплект звукознімачів алніко:
Fender® Custom Shop '69 Strat® Single-Coil n
Fender® Custom Shop '69 Strat® Single-Coil m
Fender® Custom Shop '69 Strat® Single-Coil br
Це збалансований (5/4/5) сет Alnico 5 з панчевим характером кінця шістдесятих. Опір 5.8k ohms.
Кілочки Fender® / Schaller® Ping die cast tuners в хромі. Чудово тримають. З різною висотою для відповідного нахилу "через поріжок". А поріг, до речі кажучи, кістка.
Тремоло бридж 6-saddle synchronized tremolo, сідла штамповані bent steel saddles.
У комплекті твердий кейс Fender, комплект нових струн Elixir (встановлені), сертифікат (з оригінальним номером Strat-Tele® Hybrid, номер у грифа Am Pro - свій), папери та арм до машинки.
Я розумію, що це інструмент специфічний, але з іншого боку яким має бути щасливим його майбутній власник, усвідомлюючи, що для нього вже все зробили, а залишилося тільки заплатити гроші.
Стан відмінний, тільки но на задній деці є маленька відмітина, ресурс ладів більше за 90%.
Прослуховування на топовом ламповому підсиленні (Mesa, Marshall, Fender, ENGL) і покупка у мене в Києві, або відправка по Україні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Fender® Parallel Universe Strat-Tele® Hybrid '2018 2TS

  • Виробники Fender
  • Модель: Fender® Parallel Universe Strat-Tele® Hybrid '2018 2TS
  • Наявність: Є в наявності
  • 1890 USD
  • 1490 USD


Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS