Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Gibson Les Paul Less+ Piezo 100th Anniversary '2015 Fireburst
Набір обіцяє бути дуже багатим. Відразу хочу звернути вашу увагу на важливі речі:
- окрім повного заводського варіанта разом з доками та шикарним золотим кейсом ви отримаєте п'єзобридж Graphtech а також преамп Ghost Kit та преміальні американські колки Sperzel. Все це вже встановлено на інструмент (у тому числі реалізований мікс п'єзи та пасивної електроніки)
– і нарешті ключова фішка, яку потрібно розуміти при виборі і яка відрізняє Less від стандартів, традиків тощо. - товщина. Власне, звідси і назва. Він набагато тонший і легший за звичні LP при збереженні інших рівних фізичних параметрів (див. фото)
Основна моя рекомендація тут - зрозуміти для себе набір відмінностей між цією моделлю та іншими Standard/Classic/Traditional, визначивши, чи потрібно вам це.
На момент виходу в 2015 році це був досить доступний варіант із сучасних дорослих серій із роздрібною ціною всього в $2099 у США. Серія мала популярність, оскільки була приурочена ще й до 100-річного ювілею Лестера Полфуса.
Маємо цілісний корпус - двокусковий махогані (two-peice), мензура "24 ¾. Випуклий two-piece кленовий топ класу B+. Легкий інструмент з реліфом modern в 9 дірок. Із загальною масою лише 3.9 kg.
Гриф також звичний однокусковий махогані (one-piece) із традиційними "вушками", профілю Rounded, ручної фінальної обробки. Накладка палісандр (rosewood), фірмова інкрустація перламутровими трапеціями. Кремова окантовка грифа.
Порог литий Cryogenically treated Brass шириною 1.795". Лади (22), в ідеалі.
Електроніка: Gibson '57 Classic™ та Gibson '57 Classic+™ забезпечать класичний тон.
І тут починається найцікавіше. Інтеграція у систему п'єзоелемента.
У розпаюванні було залишено майстер гучність та майстер тон. Третя крутилка регулює гучність п'єзи, а замість четвертої став 3-позиційний світч, який відповідає за:
- включення п'єзи окремо
- її мікс із класичною електронікою
- класична електроніка.
Таким чином варіацій у вас безліч. Я дуже люблю саме цю реалізацію, адже варіативність просто поза конкуренцією. Звичайно ж, крім цієї, я маю ще кілька гітар саме з таким розпаюванням ????
Рідний Gibson Tune-o-matic бридж із Zamak'a (цинк, алюміній, магній). У каталозі він називається Upgraded with titanium saddles (з титановими сідлами) і тейл Gibson Stop Bar також із Zamak'a.
Замість заводського кілкового механізму Gibson G FORCE Tuning System стали, як ви вже розумієте, преміальні американські Sperzel.
Все стокове обладнання йде у комплекті.
Гітара у відмінному косметичному та ідеальному технічному стані. Із новими струнами Elixir Optiweb. З повним комплектом документів і чеклістів. З фірмовим кейсом і всім-всім-всім-всім-всім-всім, що ви бачите на фото.
Отже, резюмуючи. Чому варто брати серію:
- вам потрібен легкий та тонкий "концертний" (так зазвичай називають тонкі корпуси) інструмент
- зовнішній вигляд: модель у звичній кольоровій з усіма атрибутами старших серій
- дуже акуратний (як для B + звісно що) чесний топ
- звук та його різноманітність. Тут найбільш популярні пафи Gibson '57 classic/classic+, що стали сучасною класикою, а також п'єзо
- багатий комплект.
Прослуховування на топовому апараті (ENGL, Mesa, Marshall, Fender) та покупка в центрі Києва або пересилання Україною.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Gibson Les Paul Less+ Piezo 100th Anniversary '2015 Fireburst

  • Виробники Gibson
  • Модель: Gibson Les Paul Less+ Piezo 100th Anniversary '2015 Fireburst
  • Наявність: Є в наявності
  • 1990 USD