Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS

Само собою, гітара для того, хто фанатіє від цього фінішу. SG Special в сучасному вигляді майже без змін випускається вже понад 30 років. Іза цей період Gibson кілька разів радували своїх шанувальників рідкісними випусками з незвичайним зовнішнім виглядом.


Один з цих випусків - наш Limited Run на 400 примірників. У мене вже раніше був такий інструмент. Відразу скажу, що маю своє бачення щодо візуалки, а тому я докупив до неї:


- пікгард WD Music emulated brushed silver, який контрастує з корпусом і фурнітурою

- преміум кейс-рептилія Gibson з сірим вбранням і оксамитової накидкою.

- сірий ремінь і гудзики знову ж в тон загальній картині.


Погодьтеся, виглядає дуже круто і стильно! Ось і я так думаю. Все інше в гітарі заводське, рідне.


SG Special Pewter - досить типовий спешл свого періоду, якщо відкинути зовнішню обробку. Відрізняється простою прикрасою головки грифа, точками інкрустації на палісандровій накладці і ефектним нітроцелюлозним фінішем.


Залишаючись при цьому з характером добірного червоного, з відмінною механікою: зеленими делюкс кілками, фірмовим тюн-о-матіком і стопбаром; маючи набір електроніки Gibson Modern Classics 490, гітара є напевно максимально передбачуваною в своїй ніші, зберігаючи свою стабільність як в збірці, так і в звуці протягом десятиліть.


Корпус червоне дерево (mahoghany). Два глибоких вирізи з гострими, трохи асиметричними рогами надають легкий доступ до високих ладів 22 ладового грифа. Корпус, як і зазвичай, тонкий та легкий. Мензура "24.75.


Гриф червоне дерево (mahoghany), має зручний круглий профіль Rounded в стилі 50s. 22 лади з великим ресурсом і низькою висотою струн над ними. Коректно працює анкер.


Електроніка Gibson 490R ™ Alnico II і 490T ™ Alnico II забезпечать класичний тон: різкий уривчастий нек з високою динамікою (7.88 кОм), приглушений драйв бриджу з низькою потужністю (7.59 кОм) та теплим тоном. Заводська пайка, навісний монтаж. Ще б пак, 2001 рік - ніяких тобі друкованих плат.


Класичне управління. Набір незалежних ручок гучності і тону для кожного звукознімача і трихпозиційник.


Рідна незаймана пайка, ніяких хрипів.


По корпусу є косметичні помарки на ребрах і ззаду від регулярного використання, мізерний скольчик на розі. В цілому косметика дуже добра.


З гітарою фірмовий преміум кейс Gibson, ремінь і анкерний ключик. Нові струни Elixir 10-46.


Прослуховування на топовом апараті (ENGL, Mesa) і покупка в центрі Києва або пересилання по Україні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Gibson SG Special Limited Run '2001 Pewter w/case

  • Виробники Gibson
  • Модель: Gibson SG Special Limited Run '2001 Pewter w/case
  • Наявність: Є в наявності
  • 930 USD


Framus
Line 6
Gibson
Fender
Ibanez
Marshall
Lutherie
MESA Boogie
Taylor
PRS