Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Gibson SG Supreme '2008 Lava Burst w/case and docs
Спойлер: так, при такому прайсі голова ціла.
SG Supreme почали випускати в 1999 році. Спочатку було два види - на першому ставили датчики P-90 (сингли), а на другий хамбакери 57 Classic. В останньому варіанті гітара випускалася активно протягом десятиліття, а строкаті кольори і нехарактерні для SG кленові топи стали візитівкою
І звичайно абалоновий ромб Custom на голові. Знаю, що для декого це є особливою магією. Зізнатися, я один з них. А для інших ромб чи не єдина впевненість і гарантія якості. Жарт, звичайно, але з часткою правди.
Отже, це другий рік для саме цього випуску Супріма і канонічний тепер для серії - фініш Lava Burst.
Інструмент в дуже хорошому стані. Незважаючи на те, що був в активному використанні, в руках музикантів, я зміг причухати його так, щоб інструмент розглядали для покупки як гравець, так і колекціонер. Так, наявні сколи та потертості я виправляти не став, це нерозумно і неправильно, це 100%. Але повну профілактику зробити було необхідно:
- гітара після переладу в майстерні Нікіти Тадики. Лади медіум, а про якість роботи майтерні ви скоріш за все знаєте
- інструмент після повної заміни заліза. Міняв я звісно ж фірмУ на фірмУ. Тільки лише, щоб оновити візуалку і повернути колишній блиск
- фінальне полірування корпусу, адже ви пам'ятаєте, що тут нітра, і звичайною рідкою поліроллю типу Dunlop тут нічого не доведеш. Фініш природньо ріднесенький. Щось перефарбовувати або переробляти в таких інструментах - злочин.
Голова грифа ціла. Ви бачите декілька місць, де витерто фініш на поверхні грифа. Але нехай вас це не бентежить. Падінь не було. Ремонтів також не було. Все чесно.
Корпус з махогані, Вогняний кленовий топ АА спереду і затемнення ззаду. Тонкий. Схожий на '61 по ергономіці і легкості.
Гриф махогані з накладкою ебоні (чорне дерево). Ромб і перламутр/абалон на голові, що відповідає рівню гітари. Біндінг на грифі. Спеціальні інлеї серії супрім - маркери ладів. Профіль '60s style slim taper. 24 лади.
Вироблення ладів і самої накладки грифа немає.
Звичний саунд завдяки Gibson '57 Classic ™. Це передбачувані PAF 7.5к. Без plus.
Під стать фінішу на гітарі золота механіка. Кришки звукознімачів, ТОМ Nashville, стопбар, сідла і кілки - все нове (упаковки докладу). Виглядають дуже ефектно.
Стрій тримають Grover® Rotomachine Tuners також в золоті.
Гітара в комплекті з оригінальним кейсом Gibson рептилія і документами / чеклістами.
Встановлені нові струни Giannini 10-46.
Прослуховування у мене в центрі Києва (ст.м. Либідська / Палац Україна) або пересилання національними перевізниками.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Gibson SG Supreme '2008 Lava Burst w/case and docs

  • Виробники Gibson
  • Модель: Gibson SG Supreme '2008 Lava Burst w/case and docs
  • Наявність: Є в наявності
  • 2800 USD
  • 2400 USD