Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Ibanez AS 93 '2011 Violin Sunburst
Чудовий і дійсно доступний арктоп!
Серія, яка тішить не лише око. Але й вражає високим рівнем збірки. У своїй ціновій фактично не має конкурентів. Та що казати, ви постійно бачите у мене у продажу AS серію. Дуже багато мав їх.
Нехай останній пост у році, що минає, буде присвячений вашій майбутній гітарі)
Отже, це попередня генерація моделі (2007–2012), де серед нечисленних відмінностей ми бачимо оновлену палітру кольорів і моє улюблене: фантастичний абалон у якості інкрустацій. Насичений та яскравий. Дуже такий люблю.
Ibanez зробили все, щоб за справедливою ціною ви отримали приємний звук та оздоблення високого рівня.
Зрештою, перед нами фірмовий інструмент Ibanez і це запорука високого контролю якості. Виробництво цих серій зосереджено у Китаї.
Це напівакустика із центральним блоком. Подвійна окантовка деки, арочний топ (ламінат) Вклеєний гриф та клен (maple) на деці та обичайці дає щільний резонанс, забезпечує сильний сустейн. Тут є суворий металево-хриплий призвук, ідеальний для улюбленого багатьма глухого та теплого джазового звучання.
Гриф три шматки з махагоні (mahoghany) з окантованою накладкою з палісандра (rosewood), накладка приємна на дотик. Профіль artcore, гриф не громіздкий (аналог сліма у Gibson/Epi). Доступ до високих ладів спрощено за рахунок вдосконаленої конструкції. Сама накладка та лади (22 медіум) у відмінному стані. Незрівнянні інкрустації морським вушком (abalone).
Електроніка представлена ​​хамбами Ibanez ACH 2/1 у бриджі та неку.
Бридж ART-1 (10.5mm string spacing) та тейл Quik Change III. Надзвичайно зручний в налаштуванні, а також легкий у сенсі заміни струн.
Кілки Ibanez die-cast w/ half-moon buttons.
Зроблено в Китаї.
Щодо стану - взагалі без нюансів. Зовнішній вигляд як із капсули часу. Мінімальні сліди. Виняток - це, звичайно, потьмяніла золота фурнітура. На жаль, час невблаганний. На це ніяк не вплинеш. 10 років і блиску вже фактично нема.
Гітара готова до прослуховування у мене в Києві на найкращих апаратах. Або відправлення Україною.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ibanez AS 93 '2011 Violin Sunburst

  • Виробники Ibanez
  • Модель: Ibanez AS 93 '2011 Violin Sunburst
  • Наявність: Є в наявності
  • 750 USD
  • 640 USD