Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/guita84/public_html/system/library/facebookcommonutils.php on line 130 Ibanez AS73T '2014 Trans Cherry Red
А це вже попередня генерація AS серії з приставкою T (2008-2015), яка відрізняється від стандартних наявністю тремоло. Останні випуски для цього покоління.
Ibanez зробили все, щоб за фейр прайс ви отримали приємний звук і збірку високого рівня. Це напівакустика, з центральним блоком. Інструмент, що відрізняється відмінною обробкою і покриттям,, а також зручністю й тактильною приємністю..
Зрештою перед нами фірмовий інструмент Ibanez, і це запорука високої контролю якості. Виробництво цих серій зосереджено в Китаї.
Подвійний кант корпусу Вклеєний гриф і клен (maple) на деці і обечайці дає щільний резонанс, забезпечує сильний сустейн. Тут є характерний металево-хрипкий призвук, ідеальний для улюбленого багатьма трохи глухого, але смачного джазового звучання.
Топ зігнутий (carved), як втім і задня дека. Глибина деки 70 мм. Тонкий слім корпус.
Гриф з махагоні (mahoghany) з накладкою з палісандра (rosewood) та біндінгом, приємна на дотик. Профіль artcore, гриф не громіздкий (аналог сліма у Gibson / Epi). Доступ до високих ладів спрощений за рахунок вдосконаленої конструкції. Сама накладка і лади (22 медіум) фактично цілі і зовсім не вироблені. Інкрустація акриловими точками. Також акрил на голові грифа.
Електроніка представлена ​​хамбами Ibanez Artcore Humbucker 2 в бриджі та неку.
Бридж роліковий ART-2 roller (10.5mm string spacing) і тейл типу бігсбі VBS80 vibrato. Дійсно зручний в налаштуванні, а також легкий в плані заміни струн.
Кілки Ibanez die-cast w / half-moon buttons.
Зроблено в Китаї.
У комплекті з гітарою мануал і картонний бокс.
Демонстраційний інструмент, ідеальний, майже новий стан.
Слухаємо у мене в Києві на кращих апаратах. Або відправка по Україні поштою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ibanez AS73T '2014 Trans Cherry Red

  • Виробники Ibanez
  • Модель: Ibanez AS73T '2014 Trans Cherry Red
  • Наявність: Є в наявності
  • 540 USD