Віж'є. Так, саме Віжь'є, з класичним обов'язковим фгансе акцентом і наголосом на останній склад. Знайомство з бутіковими французькими інструментами для мене відбулося в 2017. З тих пір я перетинався з чотирма гітарами, і як же вражає їх стабільність.


Excalibur це класичний швидкісний суперстрат з кілька самобутніми формами і обрисами. Французи не вигадували велосипед, вирішивши дати нам можливість спробувати на смак їх майстерність роботи з деревиною, і залишивши при цьому варіант звичного для гітаристів комплекту заліза, механіки, електроніки.


Так, модель серійна. Проте як і раніше в ходу бутіковий підхід до подання свого продукту. Відвідуючи стенди компанії по всьому світу ви часто будете мати справу не з менеджером з продажу або музикантом-демонстратором, а з самим Патрісом Віж'є - засновником, натхненником і головним розробником гітар.


Що й казати, не за це ми любимо немасові інструменти високого класу?


Гітар дуже приємний. Ергономічний корпус, приємна поверхня грифа і акуратна закатка ладів. 24 лади. Все для комфортної швидкісної гри тут є.


Отже, дека з вільхи (alder). Яскравий і незабутній для моделі колір Mysterious Red під полиестровим фінішем (gloss polyester). Мензура 25,5 ". Чесний кленовий топ і окантовка корпусу.


Гриф вогненний смугастий як тигр клен (flame maple), холодний. Авторська технологія 10/90 Neck System. Використовуються композитні стрижні Vigier, які замінять собою класичні Truss Rod (анкерні стрижні). 24 лади медіум, міцні з 90% запасу ресурсу.


Під білим (перламутровим) пікгардом розташований сет DiMarzio®:


DiMarzio PAF Pro n humbucker

DiMarzio FS1 m single-coil

DiMarzio Tone Zone b humbucker


Керується за допомогою майстер тони і гучності. Розпаювання на 5 позицій: 1 Humbucker in neck position 2 Single-coil in neck & middle position 3 Single-coil in neck & bridge position 4 Single-coil in bridge & middle position 5 Humbucker in bridge position.


Кілки Schaller M6 locking tuners. Знайомі багатьом по делюксовим моделям стратів і теле.


Разом з гітарою жорсткий кейс, пак нових струн і важіль тремоло.


Інструмент в прекрасному стані, мінімальні сліди використання, більшу частину життя в одних руках турботливого власника.


За цінами - я думаю приблизно в точку, так чи інакше вибору цих інструментів у нас немає. Тому мати якомога низьку для світового ринку цих гітар ціну в Україні - добрий знак.


Готова до прослуховування традиційно у мене в центрі Києва (ст.м. Либідська / Палац Україна) на кращому апараті або пересилання національними перевізниками.


І так, купуйте краще!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Vigier Excalibur Special '2004 Mysterious Red w/cover

  • Модель: Vigier Excalibur Special '2004 Mysterious Red
  • Наявність: Є в наявності
  • 2800 USD
  • 2250 USD